Отзывы о компании Комфорт мебель

Відгуки

Відгуки покупців
Рейтинг покупців
4.8 / 5 4.8 5 215
На основі 215 оцінок покупців
93%
1.4%
0.9%
1.4%
3.3%
Відгук про магазин komfortmebli.com.ua
Відмінний магазин
Заголовок*
Переваги
Недоліки
Коментар*
Файли
Перетягніть сюди файли або натисніть для вибору
Максимальний розмір файлу 10M в форматі .
Максимальное количество файлов - 8 шт.
Назвіться
Для продовження ви повинні прийняти умови Угоди
Для продовження ви повинні прийняти угоду на обробку персональних даних
Шафа
Переваги
Якість, приємні працівники
Коментар
Добрий день. Хочу сказати спасибі за шафу купе та обслуговування. Якість сподобалась, я дуже задоволена. Побільше вам покупців!
Файли
Кухня
Переваги
При покупке были довольны качеством более менее
Недоліки
Спустя 3 года пленка МДФ с фасадов начала отходить, правила эксплуатации соблюдали, на прикроватный тумбах пленка отошла ещё на первом году использования
Коментар
Товар дорогой качества ноль
Шафа купе
Переваги
Якість, стильна шафа
Коментар
Отримали шафу купе. Доставили розібрану, в пачках. Збирали ми вже самі. Хороша інструкція для збірки, все зрозуміло. Шафа має гарний вигляд та якість, дякую за вашу роботу!
Спальня Тренд
Коментар
Доброго вечора. Сказати що я розчарована, це нічого не сказати. Я розумію в який час пишу, і що багато хто мене засудять, мовляв "на вулиці війна, а ти зі своїм ліжком". І іменно в цей нелегкий час я змушена спати на полу. Не того, що тікаю від війни, на даний час я залишаюся дома, в Києві. А всього лише по тій причині, що Комфорт меблі випускають не якісну продукцію і халатно відносяться до своїх послуг. На даній фірмі я мала необережність купити спальню серії Тренд, яка складається з шафи-купе, комода і ліжка. Ліжко прослужило всього лише 10 місяців!!! Невже для ліжка це достатньо? З комодом теж є проблеми, направляючі в шухлядах нормально не працюють, але я закрила на це очі, не розвалився пополам і на том спасибі, а доказувати, що я правильно користуюся шухлядами не було бажання. Але ліжко!!! На фото все видно і тут щось мені розказувати, що я не правильно його використовувала чи ще щось… І що саме цікаве, я вирішила довіритися вам як професіоналам і замовила зборку у вас, звичайно же за додаткову плату. Зараз коли роздивлялася як зібрана кровать і чому вона поломалася, я розумію, що ваші "професіонали" не якісно зібрали і не закріпили всі планки ліжка. Не можу сказати, що я розраховую на нове ліжко від вас, але виробникам від щирого серця хочеться побажати спати на такому не якісному ліжку. Може мій коментар просто комусь буде корисним.
P.S. Будьте ласкаві не присилайте мені вашу рекламу.
Файли
Кухня Прованс
Переваги
Стильно выглядит, хорошее качество
Недоліки
Нет
Коментар
Кухня выглядит очень стильно, современная расцветка, хорошее качество. Я рекомендую комфорт мебель
Шкаф купе с зеркалом
Переваги
Хорошее качество шкафа
Недоліки
Не нашел
Коментар
Заказ вовремя выполнили и доставили. Собирал сам, никаких проблем. В комплекте идут все детали и инструкция для сборки. Шкаф хорошего качества.
Файли
Подумайте о смене персонала менеджеров и доставки
Переваги
Сама мебель. Простота сборки.
Недоліки
Отношение к клиентам. Профессионализм персонала. Пунктуальность.
Коментар
Доставка - целая эпопея. Доставка в Киев и окрестности только вторник и пятница, но не факт. То есть, людям, которые работают, необходимо отпрашиваться работы, службы, учебы. В течение полугода на фабрике было сделано четыре заказа. Первые два доставлены плюс-минус вовремя. Третий раз, как раз во вторник, отпросились с работы: ждём... ждем... ждём, звоним менеджеру: а у них водитель заболел - доставка будет завтра-среду!!! Клиенту ведь сообщать не нужно, их проблемы контору не волнуют. Ситуация 08.02.2022.: доставка будет после 15:00, после уточнения - к 16:30! В 17:30: водитель не доступен, менеджер также. После сообщения соизволили известить, будем в 20:00. В 20:00 ни звонка ни телеграммы... Снова самим приходится дозваниваться до водителя: десь їдуть. Ждем... Отношение к клиенту отвратительное! В других компаниях менеджер бы уже сто раз извинился, предложил решение проблемы, компенсацию и т. д. Но не в этой конторе. В 21:15 машина добралась до адреса. Мы предложили службе доставки пятичасовое, ПЯТИЧАСОВОЕ, КАРЛ! "небольшое" опоздание компенсировать заносом в квартиру, на что получили ответ, что они бесплатно не работают, и вообще быстрее нужно расплачиваться, потому что домой далеко ехать. А если не нравится, то привезем в другой раз. То есть, проблемы клиента, оплатившего часть стоимости, потратившего время на ожидание, не волнуют никого. Связи с менеджером нет, потому что у него рабочий день оказывается закончился. Вот как!
Замовляла кухню хай тек. Рекомендую
Переваги
Вчасно, якісно, красиво
Коментар
Кухня якісна і гарно виглядає. Колір лате відповідає заявленому. Зробили і доставили як і обіцяли, без затримок
Стол и пенал, стоят своих денег
Переваги
Соврменный вид, качество
Недоліки
Нет
Коментар
Отличный комплект стола с пеналом. Качественный. В наборе инструкция и все детали, хорошо упаковано.
Файли
Шкаф
Переваги
Обслуживание, хорошая упаковка
Коментар
Покупала шкаф с зеркалом, качество хорошее и цена устроила. Обслуживание хорошее, доставили все вовремя. Отмечу надежную упаковку, это очень важно. Спасибо, буду вас рекомендовать.
Передпокій "Альфа"
Переваги
Не поганий вигляд.
Недоліки
1. Фурнітура з категорії "дешевше не було". Завіси по 5грн/шт в Епіцентрі вже з націнкою. Мікроліфт в шафі за 27грн, дуже хлюпенький. Ручки пластикове ..... за копійки. Гачки для верхнього одягу пластикове ... теж за копійки, хоча на фото показані нормальні металеві, подвійні гачки.

Загалом всю фурнітуру було повністю викинуто і замінено на середньої якості Muller. Доплатити ще близько 650грн, щоб щось нормальне більш менш вийшло.

2. Прихожу купували ліву, прийшла універсальна. Тобто можна збирати в ту чи іншу сторону. Чим це погано? Тим, що насверлено багато зайвих дирок. Відкриваєш дверки а в них просто дві дирки. В шафі де мають висіти речі теж купа дирок, так розумію під полиці.

3. Саме ЛДСП теж з категорії "дешевше не було" тому прихожа доволі "хлюпенька".

4. Очікування півтора місяці зовсім не виправдали сподівань.
Коментар
Не раджу купувати цю прихожу, якщо немає бажання купувати виріб собівартістю 1500грн за 7500. Краще самому замовити розкройку з норм ЛДСП і хорошу фурнітуру і зібрати собі хорошу прихожу.
Файли
Кухня МДФ
Коментар
Замовляли не велику кухню з фасадами МДФ. Все працює добре, кухня по якості повністю влаштовує.
Файли
Комод отличный
Переваги
Доставка, качество
Коментар
Получили в срок. Доставка отличная, упакована тумба надежно, ничего не повредилось. Качество и дизайн отличные, все соответствует, спасибо!
Шкаф
Коментар
Заказывали шкаф, привезли в срок, установили тоже. Очень хорошие ребята, качество люкс. Спасибо, теперь Вас всем рекомендуем!!!
Отличный шкаф
Переваги
Качество шкафа и упаковка
Коментар
Собрал сам, проблем не возникло. Доставка, качество, упаковка отличные.
Файли