Особливості модульної кухні


Модульні кухні Кухня з посекційним принципом підбору

Якщо кухня недостатньо простора або має нестандартне планування, готовий меблевий гарнітур стає джерелом проблем. Тут на допомогу приходять модульні кухні — сучасне рішення для організації простору. У цій статті ми розповімо про їх особливості, переваги та різновиди.

Переваги модульних кухонь

З точки зору покупця, модульні кухні мають кілька цінних переваг:

  • підходять і для просторих, і для малих приміщень.
  • є можливість підібрати будь-яку комбінацію, кількість і тип модулів для оптимального використання простору.
  • міняючи місцями секції, можна оновлювати інтер'єр.
  • модульні кухні представлені в різноманітних стилістичних рішеннях.
  • секції прості в монтажі.
  • модульні кухні мають не високу ціну.

Види модульних кухонь

Кухні з посекційним підбором — це свого роду конструктор, що складається з окремих блоків — секцій стандартного розміру. Їх можна компонувати в будь-яких комбінаціях, переставляти з місця на місце, вирішуючи таким чином різні функціональні та стилістичні завдання. На нашому сайті ви маєте можливість спроектувати власну кухню самостійно за допомогою 3D-програми розстановки меблів. Програма дуже проста в користуванні та має широкий функціонал.

Хоча модульний принцип надає широкий простір для дизайнерських експериментів, популярністю користуються кілька основних типів розташування кухонних секцій. 

Пряма кухня — це найпростіший варіант розміщення: секції розташовуються в ряд уздовж стіни. Над нижніми тумбами монтують навісні шафи відповідної ширини. Такий тип підходить для невеликих вузьких кухонь стандартного прямокутного планування, оскільки дозволяє економити місце.

При проектуванні прямих модульних кухонь зазвичай відштовхуються від мийки, тому що її розташування прив'язане до труб гарячої та холодної води (якщо власники не планують змінювати виходи комунікацій). Тумбу під раковину встановлюють в кут. Між мийкою та плитою розміщують робочу зону.

Кутова модульна кухня — універсальний варіант для приміщень будь-якого розміру і планування. Вона компактна та ергономічна, в ній зручно організований трикутник «плита — мийка — холодильник», а робочого простору досить для зберігання всіх потрібних предметів. Кутовий тип розміщення модулів особливо популярний при облаштуванні нестандартних і малогабаритних кухонь.

Особливість кухні даного типу — наявність кутових секцій. Це можуть бути навісні шафи, нижні тумби зі стільницею, тумби під мийку. У нас передбачена можливість придбання модульної кухні поелементно, тому покупець завжди може підібрати потрібну комбінацію кутових і стандартних секцій.

П-подібна кухняоптимальний варіант для просторих приміщень прямокутного і квадратного планування. Ідеально підходить для квартири-студії або кухні, суміщеної з вітальнею: грамотна розстановка секцій допоможе вдало розділити простір на функціональні зони. Наприклад, одну з бічних сторін можна зайняти барною стійкою. Це буде межа між обідньою і робочою зонами.

Отож, кухняособливе місце у квартирі, яке потребує поєднання комфорту, затишку, чистоти та функціональності, чого важко досягти на невеликій площі та з мінімальними витратами. Однак сучасні технології меблевого виробництва дозволяють оптимально облаштувати кухонний простір будь-якої квартири. 

Фабрика "Комфорт меблі" у Києві надає можливість підбору кухні помодульно,посекційно, адже такий принцип дозволяє покупцеві створити відповідну для нього комбінацію меблів самостійно або вибрати готовий комплект, і таким чином суттєво зекономити час та кошти.

22.02.2021

Возврат к списку